Rekomendacje

W Airport Hotel Okęcie zależy nam przede wszystkim na satysafakcji naszych klientów. Wiemy, że w ten najważniejszy dzień wszystko musi być perfekcyjne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zarówno przygotowania jak i sama uroczystość, przebiegły idealnie i w spokojnej atmosferze.
Potwierdzeniem tego są rekomendacje, które otrzymaliśmy od zadowolonych Par Młodych:
 • "Witamy,
  Na wstępie chcieliśmy przypomnieć, że w Państwa hotelu dn. 9.07.2016 zostało zorganizowane nasze wesele. Pod wpływem odczuć, jakie wzbudził w nas proces organizacji imprezy, chcielibyśmy podzielić się naszymi wrażeniami. Uważamy, że jako osoby decyzyjne i odpowiedzialne za personel, powinni Państwo mieć świadomość oraz informację w jaki sposób traktowani są Państwa klienci- goście, oraz jakie przemyślenia mają po skorzystaniu z ofert Holetu Airport Okęcie.
  Pierwszym przemyśleniem jakim chcielibyśmy się podzielić jest szeroko pojęta organizacja wesela. (...)  doświadczenie, opanowanie, podejście oraz rozwiązania pozwoliły nam w niezwykle krótkim czasie uzyskać efekt, który przekroczył nasze wyobrażenia(...). 
  Przechodząc do przyjęcia, (...)  zespół kelnerów pracował w sposób najlepszy z jakim mieliśmy kiedykolwiek do czynienia podczas podobnych wydarzeń. Nasi goście szczególnie zwrócili uwagę na ich prezencję, zachowanie oraz podejście do samych osób zajmujących miejsca przy stolikach. Wyjątkowo miły był znaczny wzrost zainteresowania stolikami osób starszych dla których problemem jest podejście do jakiekolwiek bufetu ( dzięki osobą które dbały o owe stoliki- im także niczego nie brakowało). W każdym aspekcie, obecny był daleko idący profesjonalizm połączony z kulturą osobistą!
  Kuchnia- wyśmienita!. Wszyscy nasi goście byli pod wielkim wrażeniem poziomu kuchni Państwa hotelu. Zarówno dania główne, jak i desery serwowane były na najwyższym poziomie ( a proszę nam wierzyć, że jesteśmy wyjątkowo wybredni- właśnie z powodu kuchni zrezygnowaliśmy z wcześniejszego miejsca organizacji naszego przyjęcia). Tort oraz słodkości, które zastaliśmy na imprezie okazały się (zgodnie z obietnicą cukiernika) doskonałe. Wszystkie osoby obecne na naszym weselu jednogłośnie doceniły smak oraz wykonanie wszystkich słodyczy.
  Pokoje hotelowe w nowej części były absolutnie komfortowe. Jako osoby często śpiące w hotelach w celach biznesowych, doceniamy starania i nakłady jakie wnieśli Państwo w urządzanie hotelu. Życzymy sobie i Wam, abyście byli wzorem dla innych hoteli podobnej klasy w tym kraju!
  Podsumowując:
  Pragniemy naprawdę serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia.(...) cały zespół zagwarantował nam wydarzenie na najwyższym poziomie organizacyjnym. Jesteśmy przekonani, że nasz wybór był najlepszy z możliwych i oczywiście będziemy brać go zawsze pod uwagę podczas organizacji imprez (czy to prywatnych czy biznesowych).
  Chcielibyśmy aby mieli Państwo świadomość jak doskonale pracuje Państwa zespół oraz jak potrafią zintensyfikować pozytywne odczucia po najważniejszym dla nas dniu… JESTEŚMY ZACHWYCENI!!!
  DZIĘKUJEMY!
  Z wyrazami szacunku,
  M i W"

   
 • "Airport Hotel Okęcie zajmował się organizacją naszego wesela w maju 2015 roku. Od samego początku mogliśmy zaobserwować profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność pracowników Hotelu. Koordynator weselny przeprowadził nas przez wszystkie etapy przygotowań, nie tylko pomagając w podejmowaniu często niełatwych dla laików decyzji, czy przypominając o nadchodzących terminach, ale przede wszystkim kreatywnie wychodząc naprzeciw naszym wymaganiom i proponując  rozwiązania, które daleko wykraczały poza nasze oczekiwania.
  Współpraca z Hotelem pozwoliła na zredukowanie do minimum stresu związanego z organizacją wesela, dzięki czemu mogliśmy spokojnie skupić się na pozostałych przygotowaniach do naszego Wielkiego Dnia.
  Nasze Wesele w Airport Hotel Okęcie było absolutnie niezapomniane! Jedzenie cieszyło podniebienia nawet najbardziej wybrednych gości. Obsługa Sali była znakomita, profesjonalna i nienachalna. My bawiliśmy się świetnie, podczas gdy pracownicy hotelu czuwali nad wszystkim.
  Podsumowując, szczerze polecamy wszystkim przyszłym Nowożeńcom Airport Hotel Okęcie. To miejsce z którego wyniesiecie cudowne wspomnienia, a organizacja wesela okaże się przyjemnością.
  Pozdrawiamy, Nadina i Przemysław "

   
 • "Przede wszystkim - dziękuję w imieniu swoim oraz mojej Kochanej Żony za wspaniałą uroczystość. Szczerze: dziś jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy Airport Okęcie na miejsce naszej imprezy i Pana jako osobę odpowiedzialną za organizację imprezy ze strony hotelu. Jedzenie, sala, obsługa (!!!), organizacja z Państwa strony - wszystko stało na bardzo wysokim poziomie. Także raz jeszcze chcieliśmy podziękować.
  Raz jeszcze dziękujemy za współpracę, która była naprawdę w Państwa strony wzorowa i profesjonalna. Będziemy szczerze polecać Airport Hotel jako miejsce na wesela i konferencje firmowe.
  Pozdrawiam serdecznie,
  P.G"

   
 • "W imieniu własnym składamy serdeczne podziękowania za organizację wesela, które odbyło się 25 kwietnia 2015 r. Nasze podziękowania kierujemy do wszystkich osób z obsługi Hotelu, które dzięki zawodowstwu i uprzejmości wpływają na pozytywny wizerunek Państwa Hotelu. Szczególne słowa uznania kierujemy do naszego opiekuna, dziękujemy za przemiły kontakt, fachowość oraz znakomitą koordynację wszystkich działań organizacyjnych. Podziękowania również dla obsługi Recepcji, Szefa Kuchni oraz Szefa Kelnerów – słowem dla wszystkich, który przyczynili się do wspaniałej organizacji naszego wesela.
  Z przyjemnością rekomendujemy Airport Hotel Okęcie wszystkim, którzy doceniają wysoki standard świadczonych usług, profesjonalizm, wyśmienitą kuchnię oraz kompetentny personel. Organizacja z Państwem wesela to prawdziwa przyjemność.
  Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wesele i niezapomniane wspomnienia.
  M i K"
   
 • Chcielibyśmy serdecznie podziękować hotelowi Airport Okęcie. Przyjęcie było wspaniałe - wszystko odbyło się zgodnie z planem, a poziom obsługi przerósł nawet nasze oczekiwania. Goście chwalili smak, estetyczny wygląd i różnorodność potraw oraz nieustannie dostępną i uprzejmą obsługę kelnerską. Tort był pyszny. Alkohol zakupiliśmy sami w ramach korkowego, a niestrudzeni kelnerzy zadbali, żeby kieliszki gości były pełne.
  Główna sala, w tym oświetlenie sufitowe, dają bardzo ciekawe możliwości aranżacji. Wysokie okna i otwarcie na hol spotęgowały wrażenie przestrzeni (...).
  Mile wspominamy również wspólne śniadanie dla gości, którzy nocowali w hotelu. Wielu twierdziło, że było to najlepsze wesele, na jakim byli. My bawiliśmy się wspaniale! Polecamy!​
  K. i M."

  Wesele w Airport Hotel Okęcie 11.07.2015

 • "Na wybór hotelu zdecydowaliśmy się po dokładnej weryfikacji innych miejsc w Warszawie i okolicach. Musimy przyznać dodatkowo, że jesteśmy bardzo wybredni. Do hotelu trafiliśmy z okazji Open Bridal Day, na który zaprosił nas Pan Tomasz Zubek. O wyborze AIRPORT Hotel Okęcie finalnie zadecydowały: świetna lokalizacja, opinie o dobrym jedzeniu, konkurencyjna cena, elegancja hotelu i wygląd sali Galaxy. Hotel z organizacji wesela wywiązał się bardzo dobrze.
  1.Organizacja - cały czas mieliśmy profesjonalne wsparcie Pana Tomasza, który angażował się w każdy szczegół imprezy i był otwarty na nasze pomysły. Wszystko było terminowo i na wysokim poziomie.

  2.Jedzenie - dobre opinie potwierdziły się - jedzenie na weselu było smaczne, świeże i pięknie podane. W tej cenie naszym zdaniem to jedna z najlepszych ofert w Warszawie.
  3.Obsługa - przez cały wieczór był z nami kierownik sali. Obsługa kelnerska na bardzo wysokim poziomie.

  4.Sala - sala Galaxy prezentuje się świetnie, bez problemu pomieściła ponad 150 osób, dobrze wygląda na zdjęciach. Parkiet wystarczający. Dobrze sprawdza się lobby z fotelami itp.
  5.Dekoracje -  hotel współpracuje z firmą Artcom - zrobią dekoracje zgodnie z życzeniem - nie są one tanie, ale firma naprawdę się przykłada i byli w stanie np. zmienić na nasze życzenie wazony jeszcze w dniu wesela.

  6.Oferta dodatkowa - hotel zaoferował nam piękny apartament, pralinki dla gości, kolacje w dniu rocznicy itp. - wszystko ponad standard w porównaniu do większości innych miejsc.
  Podsumowując: możemy szczerze polecić Airport Okęcie jako dobre miejsce na wesele. W dobrej jak na Warszawę cenie można zorganizować bardzo duże wesele (ponad 150 osób) w eleganckim miejscu i z pysznym jedzeniem. W naszym przypadku, dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy.
  Pozdrawiamy serdecznie,

  M i P"
 
 • "Ślub nasz odbył się w czerwcu 2015r. i skorzystaliśmy z oferty Airport Hotel Okęcie - uroczystej obiadokolacji. Sala, podobnie jak stoły, była skromnie i elegancko udekorowana. Smacznie jedzenie było zarówno ładnie serwowane jak i w formie szwedzkiego stołu. Tort śmietanowo-malinowy bardzo wszystkim smakował. Wielkim plusem sali Galaxy była klimatyzacja zapewniająca właściwą temperaturę mimo upalnego dnia. W ramach gratisu dostaliśmy przestronny apartament i pokoje dla rodziców. Miłym dodatkiem był karnet do hotelowego SPA. Otwarty na potrzeby klienta menadżer przygotował całą uroczystość na wysokim poziomie. Mieliśmy także okazję przed uroczystością spróbować serwowanych dań.
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy
  J. i K."
   
 • "Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wesela, a ogromną zasługę w tym pełnił hotel Airport Hotel Okęcie.
  Przed wyborem miejsca na wesele zrobiliśmy długie rozeznanie, gdyż mieliśmy trudności w związku z porą roku, ilością zaproszonych osób, ograniczeniem budżetowym, a także różnorodnością kulturową gości, oraz lokalizacją, gdyż stwierdziliśmy że Wesele zorganizowane w dobrej lokalizacji w Warszawie będzie dużą wygodą dla gości.
  Hotel Airport Hotel Okęcie okazał się idealny. Mieliśmy 150 gości w sali posiadającej możliwość przyjęcia 500 gości. Sala była elegancka, nowoczesna, a kwieciste wzory dywanu oraz żyrandole i dodatkowe oświetlenie nadawały jej romantyczny klimat. Wybór menu był różnorodny, a ceny bardzo konkurencyjne. Sami nie zjedliśmy zbyt wiele z weselnego stresu, ale słyszeliśmy wiele przychylnych opinii gości na temat kuchni. Wiemy za to na pewno że tort był przepyszny!
  Apartament dla nowożeńców jak widać na zdjęciach był bardzo elegancki. Dużą wygodą jest też darmowy parking dla gości. Menedżer  z hotelu był bardzo kompetentny, szybki w reakcji i niezwykle miły. Obsługa kelnerska oraz menadżer sali również wywiązali się idealnie z zadania. Finalne rozliczenie z hotelem odbyło się również bez żadnych problemów (...).
  Pozdrawiam,
  Quynh Huong i Michał "