Misja Airport Hotel Okęcie

"Jako lider gościnności dbamy o wielopłaszczyznowy rozwój. Z poczuciem odpowiedzialności oferujemy produkty i usługi o unikatowej wartości i wspólnie tworzymy miejsce, w którym każdy człowiek czuje swoją wyjątkowość oraz odnajduje przyjazną przestrzeń."


WARTOŚCI AIRPORT HOTEL OKĘCIE
 
Odpowiedzialność dobrze znamy nasz produkt, jesteśmy przygotowani do pracy, kończymy rozpoczęte zadania, bierzemy za siebie odpowiedzialność, wspierając się wzajemnie i na czas wywiązując z zadań i obietnic.
Kreatywność – ciągle poszukujemy inspiracji, by zaskakiwać Gościa oryginalnymi rozwiązaniami.
Szacunek – pracujemy w firmie wielokulturowej. Jesteśmy tolerancyjni dla wszystkich osób, ich poglądów i stylu bycia, przestrzegając jednocześnie standardów pracy i kultury organizacji. W relacjach kierujemy się empatią i życzliwością.
Zwinność – przewidujemy i reagujemy w sposób szybki na zmiany, kreując rynkowe trendy i  odpowiadając na indywidualne potrzeby Gościa. Jako menedżerowie potrafimy zarządzać tak, by tworzyć zwinne i samodzielne zespoły.
Zaufanie szanujemy prywatność, dotrzymujemy słowa i dbamy o poufność danych. Przestrzegamy ustalonych zasad, standardów pracy i postępowania, zachowując prawo do otwartej komunikacji.
Proaktywność – na bazie obserwacji oraz doświadczenia prognozujemy przyszłość, wychodzimy z inicjatywą i działamy, wyprzedzamy myśli i oczekiwania Gościa.
Bezpieczeństwo – tworzymy stabilne środowisko pracy. Dbamy o bezpieczeństwo Gości, zapewniając komfort psychiczny i dbając o ich mienie.
Jakość – priorytetem dla nas jest zadowolenie i zdobycie zaufania Gości. Dbamy o zdrowe i estetycznie  podane jedzenie, doskonały stan techniczny budynków, wyposażenia oraz profesjonalną obsługę.  
Pasja – działamy z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Kochamy to, co robimy.
Uczciwość – cechuje nas szczerość, otwartość i rzetelność. Potrafimy przyznać komuś rację i samemu przyznać się do błędu.
Ciągły rozwój – inwestujemy w Organizację i rozwój pracowników. Wydobywamy potencjał ze współpracowników, odkrywamy i wspieramy rozwój talentów. Dzielimy się wiedzą, co  pozwala nam podnosić jakość oferty oraz usług. Poprzez rozwój osobisty doskonalimy się w relacjach.
Unikalna atmosfera – tworzymy hotel z duszą, z ciepłą, przyjazną i serdeczną atmosferą.