Pillow Program

Wygodne łóżko i spokojny sen są podstawą wypoczynku, źródłem dobrego samopoczucia i energii na nowy dzień. Duże znaczenie ma rodzaj, a także jakość materaca i pościeli, dlatego, w trosce o naszych Gości, zadbaliśmy
o udogodnienia. Menu antyalergicznych poduszek oraz dodatkowa nakładka na materac umożliwiają dostosowanie łóżka do indywidualnych preferencji.
 
DOPASOWANA PODUSZKA :
WAŁEK — pomaga w niwelowaniu bólu szyi, karku, pleców, nóg, w zależności od miejsca  zastosowania. Zapewnia wygodę, znacząco poprawia jakość siedzenia i spania, korzystnie wpływa na krążenie krwi.
PODUSZKA ORTOPEDYCZNA — utrzymuje fizjologiczną pozycję podczas snu. Daje odpowiednie podparcie dla szyi i głowy. Redukuje napięcie mięśni
i ramion oraz redukuje bóle głowy i karku. Zapobiega chrapaniu.
PODUSZKA MIĘKKA — jest idealna dla osób, które lubią spać w pozycji na brzuchu. Miękka i niska poduszka utrzyma kręgosłup w odpowiedniej pozycji.
PODUSZKA TWARDA - polecana osobom, które zwykle sypiają na plecach lub na boku. Anatomiczny kształt podtrzymuje kręgosłup w linii prostej, zapobiega bólom głowy i karku.
Wszystkie poduszki w naszym hotelu są antyalergiczne. 
 
DOPASOWANY MATERAC
Materace łóżek w naszym hotelu wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się wysoką sprężystością. Goście preferujący wypoczynek na miękkim podłożu mogą zamówić dodatkowy MATERAC TERMOELASTYCZNY, dopasowujący się do wagi, kształtu oraz pozycji ciała. 
 
Pillow & Bed Program jest dostępny na życzenie Gości. Preferencje odnośnie wyboru twardości łóżka oraz wybraną poduszkę można zamówić przed przyjazdem, wysyłając informację na adres rezerwacja@airporthotel.pl lub zgłosić w recepcji w momencie zameldowania.