Pillow Program

Zdrowy i wygodny sen jest gwarancją udanego dnia i dobrego samopoczucia. Prócz ciszy i spokoju na komfort snu duży wpływ ma odpowiednio dobrana poduszka. W trosce o naszych Gości przygotowaliśmy Pillow Program. Dzięki temu możecie Państwo, na życzenie, wymienić poduszkę, na taką, która zapewni wygodę podczas nocnego spoczynku.
Mogą Państwo wybierać spośród kilku rodzajów:
 
WAŁEK
Pomaga w niwelowaniu bólów szyi, karku, pleców, nóg– w zależności od miejsca  zastosowania. Wałek zapewnia duży komfort i znacząco poprawia jakość siedzenia czy spania, a także wpływa korzystnie na właściwe krążenie krwi.
 
PODUSZKA ORTOPEDYCZNA
Pomaga utrzymać zdrową pozycję podczas snu. Daje odpowiednie podparcie ortopedyczne dla szyi i głowy. Redukuje napięcie mięśni i ramion oraz zmniejsza bóle głowy i karku. Zapobiega chrapaniu.
 
PODUSZKA MIĘKKA
Idealna dla osób, które lubią spać w pozycji na brzuchu. Miękka i niska poduszka zapewni komfort i utrzyma kręgosłup w odpowiedniej pozycji.
 
PODUSZKA TWARDA
Polecana dla osób, które zwykle sypiają na plecach lub na boku. Anatomiczny kształt podtrzymuje kręgosłup w linii prostej, zapobiega bólom głowy i karku. 
 
Wszystkie poduszki w naszym hotelu są antyalergiczne. 
 
Pillow Program jest dostępny na życzenie Gości. Wybraną poduszkę można zamówić przed przyjazdem, wysyłając informację na adres rezerwacja@airporthotel.pl lub zgłosić w recepcji w momencie zameldowania.