Lifestyle After Hours

Drogie Panie,
Z wielką przyjemnością zapraszamy na 3. Edycję Lifestyle After Hours w Airport Hotel Okęcie – ekscytujące wejście w sezon jesienny 2017 roku. Syntetyczny i energetyczny program, osobowości i propozycje uznanych marek, a także prezentacja najnowszych trendów beauty, fashion i lifestyle w oprawie kulinarnej Szefów kuchni Airport Hotel Okęcie i mistrza cukierni Czekolada Café. Panowie zaiteresowani tematyką mody, urody oraz kobiecej energii we współczesnym świecie, także mile widziani….
PROGRAM WYDARZENIA:
  • Mrembo znaczy piękność – opowieści o kobietach z Zanzibaru Beata Lewandowska-Kaftan

Mrembo znaczy piękność. Opowieści o niezwykłych kobietach z Zanzibaru zaczynają się od zachwytu. Oczy chłoną intensywne kolory kobiecych kang. Po horyzont ciągną się niemożliwe odcienie błękitu i turkusu. Nos chciwie podąża za smużkami nieznanych zapachów. W ustach boski smak mango rozgrzanego słońcem… I pojawia się zadziwienie. To tak, jak gdyby podróżować przez pół świata. A przecież zaledwie krążysz po uliczkach starego, kamiennego Stone Town. Zaledwie wędrujesz białymi plażami nad oceanem. Gdzie właściwie jesteś? Cokolwiek przywiodło cię na Zanzibar, trafiłaś do raju. Jak przed wiekami żeglarze i kupcy, których łodzie i statki docierały tu niesione monsunem. Przybyli i zostali. Wymieszały się smaki, zapachy, stroje, zwyczaje, wierzenia i języki.
I powstał klejnot – kultura Suahili. Pełna barw i woni, smaków i dźwięków, piękna i zmysłowa. Jak tutejsze mrembo: dumne i pełne wdzięku kobiety, które cenią urodę życia i dobry gust. Ich stroje mówią, ciała czarownie pachną, a gesty są zmysłowe. Na czym polega tajemnica mrembo – piękności z Zanzibaru?
Beata Lewandowska-Kaftan – z wykształcenia geograf, z zawodu wydawca i menedżer, z zamiłowania… kobieta w podróży. Przez ponad 30 lat pracowała dla międzynarodowych koncernów wydawniczych i polskich oficyn: Bertelsmanna, G+J, Agory, Wydawnictwa Naukowego PWN, Egmontu, National Geographic. 15 lat temu zakochała się w Afryce od pierwszego wejrzenia i wciąż tam wraca – jak do domu. Zafascynowana Afryką postanowiła o niej pisać. Sukces pierwszej książki Afryka jest kobietą zachęcił ją do napisania następnej – o Zanzibarze, sercu niezwykłego świata Suahili.
  • Magnetyczne piękno... dom mody Givenchy Sebastian Bukowski

Wyjątkowy klimat i ponadczasowy styl domu mody Givenchy otworzą dla nas przedstawiciele marki w Polsce – Sebastian Bukowski,  Jowanna Hyziak i Łukasz Rembas. Podczas spotkania skupią się na indywidualnym pięknie tkwiącym w każdej kobiecie. Zaprezentują moc makijażu i odpowiednio dobranego zapachu w wydobywaniu i podkreślaniu kobiecej indywidualności i urody. Walorów marki będzie można doświadczyć bezpośrednio przy stanowiskach dedykowanych makijażowi oraz ekskluzywnym zapachom.
  • Strefa makijażu i zapachu – Givenchy Jowanna Hyziak, Łukasz Rembas, Sebastian Bukowski

Tak o przesłaniu marki mówi trener Givenchy Sebastian Bukowski:
– Kierujemy się „arystokratyczną elegancją”, czyli nasz makijaż nigdy nie krzyczy. Nie jest maską i nie kamufluje kobiety, a stawia na eksponowanie indywidualnego charakteru i atutów urody. Pomagamy kobietom wyzwolić się z obłędu tego, co jest modne, a co nie. Opowiemy o tym, co w nadchodzącym sezonie rekomendują styliści i w jaki sposób najnowsze trendy wykorzystać w codziennych stylizacjach. Wychodzimy z założenia, że piękno jest w oczach patrzącego i dajemy każdej kobiecie wolność w kreowaniu siebie!
  • Moda tworzona z pasją – pokaz mody Ela Piorun – kolekcja ubrań & Nina Basco – obuwie

Pokaz mody kreowanej przez Elę Piorun realizuje symbiozę elegancji i komfortu. To, co wyróżnia jej projekty, to wysokiej jakości tkaniny sprowadzane z Włoch i Francji, a także naturalne tkaniny od renomowanych polskich producentów. Modelki zaprezentują kolekcję ubrań wykonanych z najwyższą starannością, opracowanych i produkowanych w Polsce. Charakter stylizacji pokazowych podkreśli obuwie z kolekcji Nina Basco.
Ela Piorun, z zawodu doradca ds. nieruchomości, studiowała zarządzanie i marketing na SGGW i zarządzanie organizacją na UW. W 2016 roku zaczęła realizować swoją największą pasję, jaką jest projektowanie ubrań. Światem mody interesowała się zawsze. Umiejętność tworzenia kreacji zawdzięcza mamie i babci, które w naturalny sposób przekazały jej wiedzę o kroju i szyciu ubrań, aby zachwycały one elegancją. Inspirację do tworzenia nowych projektów czerpie z otoczenia – z natury, sztuki i podróży.
  • Okiem kamery: Flaashh TV. Oficjalne otwarcie telewizji Gospodarka TV
  • Loteria wizytówkowa
MĘSKIE PROWADZENIE: Grzegorz Czepułkowski – konferansjer, aktor, prezenter telewizyjny.
Gra w serialach i reklamach, prowadzi programy telewizyjne, gale, a także różnorodne wydarzenia i imprezy. Wyróżnia się poczuciem humoru i zdolnościami interpersonalnymi, co w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i kulturą słowa buduje klasę spotkań. Autor bloga Mr Mature, w którym męskim okiem przybliża świat mody, stylu życia i rozrywki, zarówno od strony klasyki, jak i nowoczesności.

ZAPRASZAMY!
Data wydarzenia: 27 września 2017
Godzina: 19:00 - 23:00

Airport Hotel Okęcie – Aviator Bar & Lounge | Warszawa, ul. 17 Stycznia 24
www.airporthotel.pl


Organizatorzy: Airport Hotel Okęcie, Aviator Bar & Lounge, Novon Media
Partnerzy: Givenchy, Beata Lewandowska-Kaftan, Ela Piorun, Nina Basco, Mister Mature
Patronat medialny: Flaashh TV, Radio Kolor, Przeambitni.pl, Magazyn Ludzi Biznesu Przedsiębiorcy@eu, Gospodarka TV |debiut|

Więcej informacji:
tel.: +48 22 45 60 400