Czekolada Café

Słodki punkt na mapie hotelu to Czekolada Café – atelier deserów doskonałych i urocza kawiarnia. Idealne miejsce na poranną kawę, spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną, przyjęcie rodzinne, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi. Choć króluje tu kawa, czekolada i nowatorskie cukiernictwo, serwujemy w Czekolada Café także sycące przekąski, śniadania, koktajle i napoje.
Bazując na pasji i doświadczeniu Mistrza Czekolady Michała Iwaniuka, zespół cukierników przygotowuje zniewalające zmysły torty, ciasta i desery. Ręcznie wyrabiane praliny i trufle potrafią odzwierciedlić ważne dla naszych Klientów intencje, a także podkreślić znaczenie chwil. Czekolada Café pulsuje kreacją. Z gablot cukierni, jak barwne klejnoty, kuszą słodkie dzieła. Niewiarygodnie piękne. Aż trudno uwierzyć, że można je zjeść do ostatniego okruszka. Te oryginalne smakołyki przesuwają granice słodyczy w niespodziewane rejony. Charakteryzuje je lekkość pomysłów i fokus na spójność. Różnicę czynią autorskie detale, a oferowane kompozycje są czymś więcej niż sumą najlepszych składników. Wśród nich – słynna czekolada Barry Callebaut. Właśnie tej belgijskiej czekolady używamy do produkcji pralin i deserów. Odznacza się ona głębokim aromatem i jedwabistą konsystencją. Atrybuty te można odnaleźć w gotowych produktach, a jeszcze lepiej zauroczyć się jej szlachetnością przez pryzmat warsztatów czekoladowych, podczas których własnoręcznie tworzy się praliny, trufle i klasyczne tabliczki.  

Zaskakujące smaki i przełamywanie tradycji industrialną kreacją znalazły rzeszę wielbicieli i uznanie profesjonalistów. W 2016 roku Michał Iwaniuk ustalił dla Czekolada Café pozycję wiodącej cukierni warszawskiej. Wraz z zespołem zdobył główne nagrody w prestiżowych konkursach: Best Pastry Chef 2016 oraz Sweets & Coffe Awards 2016. Wszystkie dzieła Mistrza do smakowania w Airport Hotel Okęcie… Zapraszamy.

 
Największe objawienie tego zestawienia. Jeśli chodzi o tzw. nowoczesne cukiernictwo, to mamy w mieście prawdziwego króla w swojej kategorii (…) są bezwzględnym numerem jeden w Warszawie!
~ Krytyka Kulinarna
 
Airport Hotel Okecie Czekolada Cafe
Airport Hotel Okecie Czekolada Cafe
Airport Hotel Okecie Czekolada Cafe