POKOJE

W Airport Hotel Okęcie szczególnie troszczymy się o wygodę i bezpieczeństwo Gości. Rozumiemy i szanujemy to, że każdy człowiek jest inny i potrzebuje odmiennych warunków, by czuć się naprawdę dobrze. Spośród 263 pokoi i apartamentów można wybrać wnętrze najbardziej odpowiednie dla siebie. Elegancki, zróżnicowany wystrój pokoi, komfortowe wyposażenie i nowoczesne rozwiązania tworzą warunki do wypoczynku, a także umożliwiają realizowanie różnych zadań w podróży. Domowe ciepło, dobre jedzenie, czystość, empatia i dyskretna pomoc personelu to sposób, w jaki odczytujemy i realizujemy gościnność.
Pokoje:
  • 227 pokoi 2-osobowych
  • 23 pokoje 1-osobowe
  • 13 apartamentów
  • pokoje Comfort 1- i 2-osobowe
  • pokoje Superior
  • pokoje Business
  • pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
  • oryginalne apartamenty,  w tym: 8 apartamentów typu Business (każdy w innej aranżacji)
Jakość wypoczynku znacząco wpływa na kondycję psycho-fizyczną człowieka. Wiemy, jak ważny jest zdrowy, niezakłócony sen, dlatego łóżka w Airport Hotel Okęcie spełniają kryteria ergonomii, a dodatkowo realizujemy ’Pillow Programme’. W jego ramach Goście wybierają dla siebie poduszki zgodnie z własnymi preferencjami. Hotel jest także przygotowany na przyjęcie dzieci. Z myślą o najmłodszych dysponujemy stabilnymi i bardzo wygodnymi łóżeczkami Bentley.
Wszystkie pokoje posiadają dostęp do szybkiego Internetu WiFi (do 350 Mb / sek.), wyposażone są w automatyczną klimatyzację oraz telewizję satelitarną z kanałami premium. Gościom podróżującym transportem lotniczym zapewniamy całodobowo wygodny przejazd z lotniska i na lotnisko hotelowym Shuttle Busem. Uwzględniając szczególne potrzeby chwili, przez całą dobę utrzymujemy w gotowości Room Service, zaś promując aktywny styl i jakość życia, udostępniamy bez ograniczeń strefę Fitness. Hotel posiada własne monitorowane parkingi na 220 pojazdów (kryty garaż i parking zewnętrzny). Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom bezpieczeństwa utrzymywany poprzez całodobową profesjonalną ochronę oraz wysokiej klasy monitoring.
Hotel jest przyjazny zwierzętom. Gościom podróżującym ze swoim pupilem proponujemy zaaranżowanie w pokoju dedykowanego miejsca – na jego wyposażenie składa się posłanie (3  rozmiary do wyboru) oraz zestaw ceramicznych misek.
 

RECEPCJA:
+48 22 456 80 00