Aviator bar & lounge

Aviator to klub najwyższych lotów, nie tylko dlatego, że usytuowany na najwyższym 10. piętrze Airport Hotel Okęcie. To absolutnie intrygujące miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy, idealne na wieczorny relaks, weekendową imprezę, spotkanie z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi, a nawet… niekonwencjonalne przyjęcie wesele „z głową w chmurach”.

Charakterystycznym elementem Aviatora jest stylowy i inspirujący wystrój nawiązujący do tematyki dalekich podróży i skłaniająca do marzeń magiczna panorama na wszystkie strony świata. Bogaty program imprez tanecznych i koncertów, zabawa przy muzyce w różnorodnej stylistyce, przekąskach z kuchni Szefa i wyśmienitych drinkach na bazie najlepszych alkoholi urzekły wielu znakomitych Gości, którzy wracają do Aviatora, potwierdzając jego funkcjonalność i wielki potencjał.
Aviator ma charakter i osobowość podróżnika. To prawdziwy, wygodny salon otulony aurą przygody, w którym każde spotkanie nabiera pozytywnych wibracji i zamienia się w niezwykłe przeżycie. O komfort Gości i tworzenie wyjątkowej atmosfery dba wysokiej klasy zespół.  

Pozdrawiam… z przyjemnością! Ja tu wrócę!!!
~ Krystyna Mazurówna | tancerka, choreograf
 
Airport Hotel Okecie Aviator
Airport Hotel Okecie Aviator