Stylowe wesele 2015

14 /01/ 2015

Pierwsza edycja Airport Bridal Day za nami! 11 stycznia 2015, w Airport Hotel Okęcie odbyła się Wielka Gala Ślubna Airport  Bridal Day. Liczni wystawcy z branży ślubnej, zachwycające dekoracje i główny punkt programu – pokaz sukien ślubnych!  Te i inne atrakcje czekały na ponad trzysta par młodych, które przybyły tego dnia na wydarzenie.

W naszych wnętrzach zaprezentowane zostało kilka propozycji wystroju sali balowej oraz kilkanaście propozycji menu weselnego w różnych aranżacjach. Doradcy Ślubni Airport Hotel Okęcie z zaangażowaniem prowadzili rozmowy z parami młodymi, dopasowując ofertę organizacji przyjęcia weselnego ściśle do wymagań młodych. Zainteresowani mieli także okazję zobaczyć luksusowe apartamenty dla Nowożeńców oraz Gości Weselnych. Nocleg w jednym z takich apartamentów, możliwość skorzystania z jacuzzi i sauny, a do tego schłodzony szampan - to specjalny prezent ślubny od Airport Hotel Okęcie dla pary,  która decyduje się na organizację tego wyjątkowego wydarzenia właśnie u nas.  Prócz tego swoją ofertę ślubną zaprezentował także Aviator Bar&Lounge mieszczący się na X piętrze hotelu. To stylowe miejsce, w którym można zorganizować nie tylko wieczór panieński i kawalerski, lecz także oryginalne, nowoczesne wesele. 

Wśród doradców obecnych podczas Airport  Bridal Day obecni byli partnerzy z różnych branż ważnych z punktu widzenia organizacji przyjęcia weselnego. Scenę, dekorację sali oraz aranżację stołów przygotowała firma Artcom. Po wybiegu przeszły modelki prezentując suknie ślubne marek Demetrios, Cosmabella i OreaSposa, dostępne w sieci salonów Lisa Ferrera. Kreacje można było nie tylko obejrzeć podczas pokazu, ale również zaraz po prezentacji przymierzyć i kupić. Obok bajkowych strojów, modelki zaprezentowały również oryginalną biżuterię oraz efektowne dodatki do włosów. Wydarzenie uświetniły występy artystyczne skrzypaczki Agnieszki Flis oraz performerki Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni  programu „Mam talent!”. Pomiędzy dwoma pokazami sukien, na scenie pojawili się liczni goście - wedding plannerki, couche weselni, wizażystki oraz styliści. W strefach degustacji podczas wydarzenia skosztować można było potraw z menu weselnego, które serwował m.in. Charles’a Daigneault, finalista programu „MasterChef Polska” oraz szef kuchni Jarosław Podstolski. Nasi Goście mieli możliwość skosztować również wyśmienitych słodkości oraz efektownych tortów weselnych przygotowanych przez Mistrza Czekolady Michała Iwaniuka z Czekolada Cafe .

Była to pierwsza edycja Airport  Bridal Day.  Na kolejną edycje zapraszamy 10 stycznia 2016 roku.

Zapraszamy na kolejną edycję!

Show on the map
Newsletter

Stay up to date with the latest promotions and events!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close