Aviator Bar & Lounge Roziskrzony aurą przygody

Aviator to klub najwyższych lotów, nie tylko dlatego, że usytuowany na najwyższym 10. piętrze hotelu. To absolutnie intrygujące miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy, idealne na wieczorny relaks, weekendową imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi, a nawet… niekonwencjonalne wesele „z głową w chmurach”.

250
osób

Widok na Warszawę

Stylowy
wystrój

Rozrywka,
taniec

Wydarzenia firmowe

Imprezy prywatne

Nocna strona relaksu i przyjemności rozświetlonych klubową atmosferą. Oryginalne alkohole i autorskie drinki wstrząśnięte lub zmieszane przez profesjonalny barmański team. Klasa, styl i urzekająca panorama Warszawy…

Marcin Matusik Manager klubu

Spotkania najwyższych lotów
Spotkania najwyższych lotów

Wszystko,
co najlepsze

Prezentujemy wam absolutnie niezwykłe miejsce na rozrywkowej mapie warszawy. Magiczny widok na panoramę stolicy, wystrój wnętrz w klimacie podróży po świecie i przyjazna atmosfera to jego największe atuty. Aviator zapewnia rozrywkę i obsługę na najwyższym poziomie. To idealne miejsce na wieczorny relaks, weekendowe party, spotkanie z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Gwarantujemy dobrą zabawę przy muzyce na żywo, wyśmienitych koktajlach i przekąskach.

W Aviatorze nawet zwyczajne spotkanie staje się niezwykłym przeżyciem. Przyjdź i poczuj się wyjątkowo!

Spotkania najwyższych lotów

Impreza firmowa, spotkanie w gronie przyjaciół czy też ważne przyjęcie okolicznościowe – polecamy Aviator Bar & Lounge.

Nowoczesny, designerski wystrój i piękne widoki gwarantują niepowtarzalny klimat, a doskonałe nagłośnienie, scena, parkiet umożliwiają organizację każdego, najbardziej oryginalnego przyjęcia oraz ważnego wydarzenia z życia firmy.

zobacz video
Spotkania najwyższych lotów